Amix - WheyPro FUSION 1000g

Amix - WheyPro FUSION 1000g

Amix - WheyPro FUSION 1000g

  • Kód produktu: WheyPro FUSION
  • Dostupnosť: Skladom
  • 27,00€
  • 21,00€

Dostupné možnosti

Vysoko kvalitný proteín s delikátnou plnou chuťou bez aspartámu. Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených za studena vyrobeného syrovátkového koncentrátu (WPC) a syrovátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM - Cross-Flow Microfiltration. Je lepšie stráviteľný vďaka obsiahnutému multi-enzymovému komplexu DigeZyme! Syrovátkové bielkoviny sú rýchlo a ľahko stráviteľné pre organizmus a majú prirodzene vysoký obsah vetvených aminokyselín BCAA a L-Glutamínu. Vďaka tomu je Fusion proteín schopný rýchlo zastaviť katabolické procesy a naopak navodiť tie anabolické. Podporuje rýchly rast a regeneráciu svalov po náročnom fyzickom výkone.

- prispieva k budovaniu vysoko kvalitnej svalovej hmoty

- chráni svalovú hmotu pred rozpadom

- obsahuje vysoko kvalitný syrovátkový koncentrát a CFM   syrovátkový izolát

- podporuje rýchlejšiu a hlbšiu regeneráciu

- neobsahuje Aspartam

- dosladenie sukralózou Splenda®

Nutričné hodnoty v 100g:

kalórie  377 kcal / 1579 kJ

tuky  7,6g

cholesterol 148mg

sodík  280mg

sacharidy 15,2g

bielkoviny  75g

DigeZyme® Multi-Enzyme Complex 150 mg

Zloženie: ultrafiltrovaný proteínový srvátkový koncentrát, srvátkový proteínový izolát s proteínovými frakciami: Beta-laktoglobulín, Alfa-laktoglobulín, hovädzí sérový albumín, imunoglobulín, glykomakropeptidov, Laktoferín, Lactoperoxidase, maltodextrín, xantanová a guarová guma, sójový lecitín, sukralóza Splenda ® a acesulfam draselný

Odporúčané dávkovanie: V závislosti na dennej potrebe bielkovín vezmite 1-3x denne 1 odmerku (25g) medzi jedlami, zriedenú v 180-200ml studenej vody alebo odtučneného mlieka.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Štítky: Proteín