Spaľovače tukov

Spaľovače tuku sú výživové doplnky, ktoré napomáhajú pri odbúravaní tuku a strate nadbytočných kilogramov. Tieto prípravky, špeciálne určené na chudnutie, sú dnes neodmysliteľnou súčasťou diety v oblasti športu, fitness a kulturistiky.

FAT BURN EXPLODE 90 tbl.

FAT BURN EXPLODE od spoločnosti MyBody je zmes až 15 vysoko účinných látok, ktoré urýchľujú metabolizmus a premieňajú tuk na energiu.Tento doplnok výživy vo forme tabliet je komplexný spaľovač obsahujúci spektrum veľmi účinných látok spaľuj..

15,90€

EXTREME L-CARNITINE 90 tbl.

EXTREME L-CARNITINE od spoločnosti MyBody je prírodne účinná látka, ktorá premieňa tuk na energiu.Tento doplnok výživy vo forme tabliet podporuje redukciu váhy, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a navyše zlepšuje využitie kyslíka počas výkonu...

15,90€

HYPER L-CARNITINE 1000ml

HYPER L-CARNITINE od spoločnosti MyBody je prírodne účinná látka, ktorá premieňa tuk na energiu.Tento doplnok výživy je vysoko účinný nápojový koncentrát L-karnitínu v tekutej forme pre redukciu hmotnosti. Tekutá forma zaisťuje optimálny spôsob ..

16,90€

CLA 2000 PRO-ACTIVE 60 caps. Sale
-34% off
-34% off

CLA 2000 PRO-ACTIVE 60 caps.

CLA 2000 PRO-ACTIVE od spoločnosti MyBody je prípravok na spaľovanie tukov zvýšenie podielu svalovej hmoty.CLA (konjugovaná kyselina linolová) je mastná kyselina, ktorá je nevyhnutne potrebná počas rysovacej fázy a na chudnutie pri redukčne..

11,90€8,90€

SYNEPHRINE THERMOGENIC 90 tbl.

SYNEPHRINE THERMOGENIC od spoločnosti MyBody stimuluje termogenézu (tvorbu tepla v organizme), čím zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže.Tento doplnok výživy má lipotropický účinok - premieňa tuk na teplo. V jednej tablete obsahu..

6,90€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)