Vitamíny, minerály a iontové nápoje

B-complex 90tbl.

Zloženie:Kyselina askorbová, uhličitan vápenatý, D-pantothenan vápenatý, DL-alfa-tekoferyl acetát, Nikotínová kyselina, Tiamín HCl, Riboflavín, Pyridoxín HCl, kyselina listová, biotín, Kyanokobalamín, Oxid zinočnatý, celulóza, stearát horečnatýJedna ..

9,00€

Ca+Mg+Zn 100tbl

Tablety s obsahom základných minerálov (vápnik, horčík a zinok).Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 tablety s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.Zloženie: uhličitan vápenatý, oxid horečnatý, látka protihrudkujúca: mikrokryštalická celu..

10,00€

Super Pack Vit&Minerals 30 Days

Super Vit & Mineral Pack je moderný komplex zložený z najdôležitejších vitamínov a minerálov. Bezproblémovú suplementácii zaisťujú individuálne balené "denný paky".Zloženie: pozri originálnu tabuľku na produkteOdporúčané dávkovanie: Vez..

27,00€

C-Vitamin 1000mg 100cps

Špeciálna kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok . Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému . Ďalej prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev , kostí , chrupaviek , kože , ďasien a zubov .10..

6,00€

Vitamin E 400 IU 100softgels

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov.Vitamín E je silný antioxidant rozpustný v tukoch, účinne bojujúci proti voľným radikálom. Vitamín E posilňuje imunitný systém a pomáha podporovať funkciu mozgu a srdca. Možno ho využiť ako ..

13,50€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)