DOPLNKY VÝŽIVY - BLADESPORT

Blade Fusion 4

BLADE FUSION 4 je širokospektrálny proteín určený k rastu čistej svalovej hmoty a pomáha maximalizovať rast svalov. Je to jednoduchšie ako konzumácia dokonalé kombinácia dostatočného množstva bielkovín z rôznych zdrojov. BLADE FUSION4 dokonale vyživu..

36,90€

BLADE ISOLATE

BLADE ISOLATE - srvátkový izolát je jedným z najčistejších srvátkových proteínov dostupných na trhu so športovými výživami. Každá porcia obsahuje 26 g 100% izolátu srvátkových bielkovín a 5,5 gramov aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) vrátane ..

49,90€

BLADE Predator BEEF Protein

BLADE PREDATOR BEEF PROTEÍN je hydrolyzovaný prášok hovädzieho proteínu. Hovädzie proteín je relatívne nový proteínový doplnok určený hlavne pre budovanie kvalitných svalov v kulturistike. BLADE PREDATOR BEEF je ne-mliečny zdroj bielkovín, je 100% hy..

46,90€

BLADE Protein CoBLADE Protein Concentratncentrat

Blade Protein Concentrate je vysoko kvalitný proteínový doplnok, ideálny proteín pre začiatočníkov, ktorý obsahuje 71% bielkovín vysokej kvality. Proteínová zložka je pripravená z ultrafiltrovaného koncentrátu srvátkových bielkovín (WPC) a každá dávk..

19,90€

BLADE Whey

100% čistá srvátková bielkovina s vysokou biologickou hodnotou, ktorá používa len najkvalitnejšie zdroje bielkovín. Táto inovatívna receptúra je vyrobená z najlepších zdrojov ultrafiltrovaného koncentrátu a srvátkového proteínového izolátu, ktoré pos..

21,90€

BLADE Muscle Maxx

Poriadne jedlo je dôležité v každej príprave kulturistu, ale vzhľadom na časté jedenie, môže byť práve BLADE Muscle Maxx tajnov zbraňov majstrov. BLADE MUSCLE MAXX gainer obsahuje 20% bielkovín určených na začatie obnovy a podpory rastu svalovej hmot..

19,90€

BLADE Amino EDGE

BLADE AMINO EDGE je vzorec BCAA určený na podporu vytrvalosti počas tréningu a poskytuje energiu a nutričnú hodnotu, ktorú potrebujete na vytvorenie svalov. Komplexná zmes aminokyselín obsahuje BCAA a esenciálne aminokyseliny, L-Leucín, Taurín a Citr..

19,90€

BLADE ARGININE 100 caps.

BLADE ARGININE je pokročilý športový doplnok s vysokou dávkou endogénnej aminokyseliny L-arginín hydrochloridu. L-arginín je podmienene esenciálna aminokyselina, čo znamená, že za normálnych okolností ju ľudské telo môže syntetizovať na pokrytie svoj..

12,90€

Blade BCAA 7000

BLADE BCAA 7000 2:1:1 BLADE BCAA 7000 je nová a praktická forma okamžitého nápoja BCAA (rozvetvené aminokyseliny) s regeneračným pomerom 2: 1: 1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín).BCAA sú nevyhnutné aminokyseliny, ktoré naše telo nedokáže vytvoriť..

18,90€

BLADE BCAA+GLUTAMINE DIRECT

Nápojový prášok na báze BCAA AMINO ACID s glutamínom, TAURÍNOM a sladidlami  BLADE BCAA + GLUTAMINE DIRECT je zmes Aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) s pridanou glutamínovou formuláciou určenou na podporu regenerácie svalov počas a ..

22,90€

BLADE Glutamine

Glutamín je aminokyselina, ktorá je v ľudskom tele syntetizovaná v najväčšom množstve. Prispieva k metabolizmu svalových proteínov a zlepšuje metabolizmus svalov.Podporuje tiež obnovu glykogénu. BLADE GLUTAMINE je 100% čistý glutamín vo forme prášku,..

12,90€

Blade Creatine

BLADE CREATINE je 100% čistá forma jedného z najobľúbenejších doplnkov, ktorý je navrhnutý tak, aby zvýšil silu, podporil predĺžiť svalovú vytrvalosť, urýchlil regeneráciu svalového tkaniva, zvýšil telesnú hmotnosť, zvýšil objemovú kapacitu buniek.10..

9,90€

Zobrazené 1 až 12 z 26 (3 stránok)