Extreme&Fit - Creatin PH-X 120caps

Extreme&Fit - Creatin PH-X 120caps

Extreme&Fit - Creatin PH-X 120caps

  • Kód produktu: Creatin Ph-X
  • Dostupnosť: Skladom
  • 12,00€
  • 8,50€

 CREATINE PH-X 120caps -  Extreme&Fit

 

KREATIN PH-X , s obsahom až 3400mg v dennej dávke. Creatin pH-X slúži na maximálne zvýšenie sily a intenzity cvičenca. Zvýšenie hodnoty pH v kreatínových molekulách zabezpečuje, že KREATIN pH-X prejde cez tráviaci systém a vstrebáva sa priamo do krvného obehu. Vďaka vysokej hodnote pH ho možno používať 10 krát efektívnejšie ako tradičný kreatín monohydrát.                Kreatin pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa využije pre svalstvo skoro na 100%.

 

 

-zvýšenie sily a výbušnosti

-nenaťahuje vodu do svalov

- vhodný pre mužov aj ženy

- vysoká vstrebávateľnosť

- žiadne žalúdočné problémy

- vhodný v objemovej aj rysovacej fáze

 

Odporúčané dávkovanie: V tréningové dni 2 tobolky ráno a 2 tobolky  60 minút pred tréningom  v 250 ml vody. Vo voľných dňoch dávkujte 2 tobolky ráno a dve poobede v 250 ml vody, príp. džusu.

 

 

Zloženie v 1 caps: KreatinpH-X 850mg , želatínová tobolka, maltodextrín,

 

Dôležité upozornenie:

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorú koľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať  výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí !  Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna  doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Výrobok je sladený sukralózou a je bez chemických konzervantov. 

 

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!