Peak - CreaTeston 1684g

Peak - CreaTeston 1684g

Peak - CreaTeston 1684g

  • Výrobca: Peak Performance
  • Kód produktu: Peak - CreaTeston 1684g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 52,00€
  • 39,00€

Dostupné možnosti

Createston prvýkrát kombinuje známe kreatínové suplementy pre rast svalstva spolu s peptidmi, aminokyselinami a ďalšími suplementami, pričom súčasne presadzuje aj odbúravanie tukov. Výsledkom tohto pôsobenia je dramatická výstavba beztukovej svalovej hmoty (4-6 kg), vzostup sily a rýchlosti o cca 30 - 40%, čo bolo predtým možné dosiahnuť len skladaním veľkého množstva kreatínových prípravkov, aminokyselín, proteínových suplementov, prohormón (voľne nedostupných) a spaľovačov tukov.

Vysokokomplexné zloženie Createstonu Vám dodáva v jednej porcii 4g kreatínu, 32g aminokyselinové matrix (voľné BCAA, voľné esenciálne aminokyseliny EAA a beta - laktoglobulínovej frakcie zo srvátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémne rýchlo vstrebateľných vysokomolekulárnych glukózových polymérov ak tomu hypoglykemickú ko - substrátovú matrix obsahujúce prekurzory pre syntézu ATP.

Createston kryje nielen potrebu výstavbových a regeneračných procesov silového resp. rýchlostného športovca po tréningu / zápase, ale prostredníctvom inzulínom navodenej endogénnej syntézy tzv.. "GLUT - 4 - transportných proteínov" a ATP prekurzorov navodzuje prirodzený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vedie k tomu, že výstavbové substráty sú vtlačená do svalových buniek, kde sa rýchlo a masívne transformujú na telesné a svalové bielkoviny.

Znížený podiel sacharidov zvyšuje kapacitu Createstonu pri spaľovaní tukov, takže Createston je vhodný aj pre športovcov s tendenciou k ukladaniu tukov pri súčasnej maximálnej svalovej výstavbe. Každý silový športovec chce dosiahnuť maximálnu silu, rýchlosť a svalovú hmotu za zlomok telesného tuku.

Ako však ukazujú skúsenosti, trénujú prakticky všetci špičkoví športovci rovnako dobre, vyživujú sa však skoro vždy rovnako zle (snáď len s výnimkou bodybuilderov, ktorí skutočne dávajú pozor na správnu výživu a siahajú (ako pravidelne ukazujú dopingové škandály) po anaboliká, k steroidom pre maximálne zvyšovanie svojej výkonnosti.Mnohé farmaceutické anaboliká sú však nielen ilegálne, nepovolené, ale vedú k poškodeniu zdravia, ak sú užívané mladými športovcami, športovkyňami alebo nekontrolovane. Naproti tomu s Createston je možný taký legálny masívny rast svalstva a sily, že u športovcov, ktorí namiesto odporúčanej 6-8 týždenné doby užívania Createstonu užívajú ešte 20g kreatínu navyše, dochádza k takému masívnemu rastu svalstva, že kĺby a šľachy nemajú čas sa prispôsobovať svalovému rastu. (Nepreceňujte sa, ale rozdeľte si rast sily a svalstva na 4-8 týždňov aby sa Vaše kĺby stihli prispôsobiť vyššiemu zaťaženiu).
Nutrične - fyziologický základ pre dramatický rast sily, svalstva pri súčasnom odbúravaní tukov.

Createston obsahuje všetko, čo potrebuje ľudský organizmus pre anabolický metabolizmus, resp. svalovú výstavbuVšechny substráty v Createston pôsobí synergicky, navzájom sa potencujú pôsobením inzulínu a testosteronuInzulinogénne aromatické extrakty sa starajú o to, že sacharidy sa neukladajú ako telesný tuk, ale sú vťahované do energetického ATP -cyklu a využívané ako energetický substrát pre svalovú výstavbu

Účinné substráty v produkte Createston

- Vitamíny

- Minerálne látky / stopové prvky

- Inzulinogénne substráty

- Modulátory tvorby testosterónu

- Látky znižujúce kortizol - aromatázu

- Modulátory rastového hormónu

- ATP prekurzory

- Substráty s objemovým účinkom

- Modulátory asimilácie / zabudovávanie

- Anabolické ergogeniká (látky zvyšujúce výkon)

- Modulátory metabolizmu tukov

- anabolické aminokyseliny

- modulátory regenerácia

- adaptogény

- Substráty na ochranu kĺbov

Čo môžete očakávať od Createston?
Ak ste predtým ešte neužívali kreatín, alebo ste mali dlhšiu prestávku v užívaní, sú vaše kreatínové zásoby prázdne, môžete vybudovať počas 4-8 týždňov až 6-8 kg čistej svalovej hmoty, stratiť cca 1-2 kg telesného tuku a získať cca 30 - 40% svalovej sily.
Predtým často používaná nasycovacia fáza s užívaním vysokých dávok kreatínu v prvom týždni nie je počas užívania Createstonu vhodná, pretože nárast sily a výkonnosti by mal byť rozdelený na viac týždňov, aby vaše kĺby, šľachy a väzivá mali čas sa prispôsobiť zvýšenému zaťaženiu.

Ak ste už kreatín užívali a vaše kreatínové zásoby sú naplnené, nemôžete pri druhej, tretej a ďalších dózach očakávať vyššie nárasty, ale môžete počítať s konštantným rastom solídne svalovej hmoty 3-5 kg za rok.

Createston je All -in - one zloženie ktoré obsahuje všetky bazálne substráty potrebné pre maximálny rast sily a svalstva. Principiálne nepotrebujete viac žiadne iné doplnky, pretože s produktom Createston dosiahnete 80% Vašej geneticky danej výkonnosti. Pri dobrej a vyváženej výžive sú iné doplnky nutné alebo zmysluplné len vtedy, ak ste súťažný športovec s najvyššími ambíciami, alebo máte individuálne problémy (nízka hladina testosterónu, rýchla oxidácia aminokyselín, rýchla alebo pomalý metabolizmus). V týchto prípadoch je vhodné pridať dodatočné suplementy - Anabol Amino, Fenuplast, Supreme Mass, bielkovinové koncentráty a pod.

Zloženie:

Kukuričný škrobový hydrolyzát, dextróza, srvátkový proteínový izolát (frakcia beta lactoglobulinreiche proteín), L-leucín,
Citrónová kyselina a kyselina jablčná, L-glutamín, glycín, kapsule (Pískavica extrakt (semená), Tribulus
Terrestris prášok (ovocie), Polygonum cuspidatum extrakt (kôra), škoricový extrakt (kôra), obal kapsule (bovinnej želatína, farbivo:
Oxid titaničitý), Horký melón extrakt (ovocie), uvoľňujúci prostriedok: stearan horečnatý (rastlinný), špenát extrakt
(List), paprika extrakt (semená)), L-valín, kreatín citrát, kreatín pyruvát, citrát sodný, hydrolyzovaný kolagén (hovädzie), aróma,
L-karnitínu, L-citrulín malát, hydrochlorid L-histidín, taurín, inozín, D-ribóza, Garcinia Cambogia prášok (ovocie)
Vitamín zmes (kyselina L-askorbová, nikotínamid, dl-alfa-tokoferol acetát, D-pantothenát vápenatý, tiamín mononitrát,
Riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, retinyl acetát, Pteroylmonoglutaminsäure, D-biotín, fytomenadión, cholekalciferol,
Kyanokobalamín), L-fenylalanín, L-arginín hydrochlorid, glukosamín sulfát draselný komplex chlorid (z
Kôrovcov škrupiny), vápenaté soli kyseliny fosforečnej, horečnaté soli kyseliny citrónovej, L-metionín,
Draselný citrát, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT), z kokosového a palmového oleja, L-izoleucínu, cholín vínanu, D-pinitol,
L-treonín, sladidlá: sukralóza, emulgátor: sójový lecitín (GMO), inositol, citrát zinočnatý, komplex enzýmov
(Laktázy (Aspergillus Orysae), papaín (papája), bromelain (ananás)), železnatý difosforečnan, farba: beta-karotén (pre
Ochutnať čerstvý pomarančový a tropické Punch), Carmine extrakt (iba v chuti čerešňa), riboflavín (iba s chuťou
Ananás), síran manganatý, síran meďnatý, chlorid chromitý (III), Selénan sodný, molybdénan sodný, jodid sodný.

Alergénové informácie: obsahuje mlieko, kôrovce a sójové výrobky.

Odporúčané dávkovanie:

Denne užite 1 nápoj, pozostávajúci zo 100 g prášku (5 odmeriek) so 400 - 500 ml vody prednostne po tréningu, alebo v netréningový deň hneď ráno po prebudení. K tomu užite 5 kapsúl z priloženej dózy

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!