Amino Tech - BCAA 8:1:1 / 400caps + 100caps ZADARMO !

Amino Tech - BCAA 8:1:1 / 400caps + 100caps ZADARMO !

Amino Tech - BCAA 8:1:1 / 400caps + 100caps ZADARMO !

  • Kód produktu: Amino Tech - BCAA 8:1:1
  • Dostupnosť: Skladom
  • 26,00€
  • 19,90€

BCAA  patria medzi veľmi žiadané  esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nevie vyprodukovať samo  a preto sa musia prijať vo forme stravy,  alebo vo forme doplnku výživy. BCAA /Leucin, Izoleucin a Valin/  zásadne  ovplyvňujú výkon, udržujú svalovú  hmotu , šetria glykogén a dobre  regenerujú. 

 
BCAA  8:1:1 majú vysoké množstvo Leucinu, čo  je najžiadanejšia  aminokyselina, ktorá sa podiela na náraste svalovej hmoty najviac. Leucín predstavuje pre svaly okamžitý zdroj energie, pretože vstupuje do svalov rovno z pečene a je pripravený byť medzi prvými využitý ako super  palivo. 
BCAA s vyžším podielom Leucínu sú preto veľmi žiadaným výživovým doplnkom hlavne pred a po  tréningu ako v objemovej príprave, tak aj rysovacej fáze a v dietách.
 
Dávkovanie:
Užite s dostatočným množstvom vody  v tréningový deň 5 kapsúl 20-30 minút pred výkonom a 5kapsúl ihneď po tréningu. V deň voľna sa odporúča užiť kapsule  ráno na lačno, prípadne večer pred spaním.
 
Upozornenie Potravinapre splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiac e ženy a neplnoleté osoby. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Vyrobené v EU - Slovenská Republika

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!