YE Nutrition - Whey Isolate / 2kg

YE Nutrition - Whey Isolate / 2kg

YE Nutrition - Whey Isolate / 2kg

  • Kód produktu: YE Nutrition - Whey Isolate
  • Dostupnosť: Skladom
  • 55,00€
  • 45,00€

Dostupné možnosti

YE Nutrition – Whey Isolate

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov.

Whey Isolate je bez laktózový izolát, ktorý obsahuje 88% čistej bielkoviny s vysokým obsahom glutamínu a BCAA bez trans mastných kyselín a akéhokoľvek cukru.
YE Nutrition- WHEY ISOLATE je proteín veľmi vysokej kvality, vyrobený výlučne z mliečnej srvátky. Srvátkové izoláty sa vyznačujú nižším obsahom cukru(laktózy) a tuku. Bielkoviny sú zdrojom pre život a výkon dôležitých aminokyselín a dusíku, ktoré sú nevyhnutné pre množenie svalového tkaniva. Preto YE Nutrition WHEY ISOLATE prispieva k zvyšovaniu bez tukovej svalovej hmoty, k jej udržiavaniu a taktiež k udržiavaniu zdravých kostí.
 Vynikajúca chuť a rozpustnosť ako aj jedinečná kvalita radí Whey Isolate od firmy YE Nutrition k TOP proteínovým izolátom na našom trhu.
Bielkoviny pochádzajúce z mlieka sú kompletné, pretože zabezpečujú telu všetky esenciálne aminokyseliny, ( aminokyseliny, ktoré si nedokáže organizmus vytvoriť) a ktoré je nutné telu doplniť vo forme stravy, príp. výživového doplnku.

Dávkovanie: Rozmiešajte 1 odmerku(30g) v 2,5dcl vody. Doporučujeme 2-3 dávky denne a to ráno na lačno,prípadne na desiatu, druhú do 1 hodiny po tréningu a tretiu pred spaním. Mimo trénigové dni doporučujeme ráno na lačno, príp. medzi jedlami a večer pred spaním.

UPOZORNENIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí! Pred konzumáciou výrobku konzultujte so svojim lekárom! Po otvorení výrobku zatvorte vrchnák riadne späť! Produkt sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy!

INFORMÁCIA PRE ALERGIKOV: obsahuje mlieko a počas výrobného procesu sa môže do výrobku dostať minimálne množstvo sóje(lecitin) a lieskového oriešku. VÝROBNÁ ŠARŽA A MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ EXP: (mesiac/rok) sú uvedené na balení výrobku. SKLADOVANIE: Prípravok skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia pri teplotách 15 -30°C.

KRAJINA PÔVODU: EU DOVOZCA: Solvetix s.r.o., náměstí T. G. Masaryka 2957/9a, Břeclav *Vedecky dokázané tvrdenie povolené Europským úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA)Nutričné hodnoty

v 100 g

1 dávka (30 g)

Energetická hodnota

407 kcal

123 kcal

Tuky

2,8 g

0,8 g

z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

Sacharidy

7,1 g

2,1 g

z toho cukry

0 g

0 g

Bielkoviny

88 g

26,5 g

Soľ

0,3 g

0,09 g

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!