Predtréningové pumpy

UNBROKEN

Kompletné špecifikácie+ Vzorka proteínu BASIC WPC - 30g ako darček400g = 20 dávok• Popis:BUĎ AJ TY UNBROKEN !Špeciálne navrhnutý predtréningový stimulant pre tých najtvrdších atlétov ! Buď aj ty neporaziteľný s nami !Kombinácia tých najdôležitejších ..

32,90€

BE READY V2

S BE READY V2 budeš pripravený na poriadny tréning. 360g = 30 dávok• Popis:BE READY bol navrhnutý pre všetkých každodenných bojovníkov tak, aby zvýšil vašu energiu, regeneráciu a výkon potrebný pred tréningom. BE READY je predtréningová for..

33,90€

BE EXTREME

400g balenie = 20 dávok• Popis:Toto nieje štandardná predtréningová formula! BE EXTREME je najvyspelejší a najsilnejší predténingový stimulant nabitý tými najlepšími ingredienciami. BE EXTREME je postavený na pevných základoch a vede nie zb..

33,90€

Amino RX

400g balenie = 40 dávok• Popis:Amino RX vám dáva prirodzenú energiu!Poskytuje telu potrebné aminokyseliny a energiu pre získanie skutočnej sily a svalov. Obsahuje kompletný matrix aminokyselín (BCAA a EAA v 1 dávke), ktorá pomáha pri vytváraní a udrž..

31,90€

BASIC AAKG

240g balenie = 60 dávok• Popis:BASIC AAKG- Arginin alfa-ketoglutarát udrží Vašu svalovú hmotu aj naďalej tvrdú!Arginin alfa-ketoglutarát obsiahnutý v produkte AAKG je viazaný aminokyselinou s kyselinou alfa-aketoglutarátovou, ktorá patrí medzi kľúčov..

24,90€

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)