Stimulanty a anabolizéry

Predtréningové stimulanty a energizéry sú doplnky výživy určené na zlepšenie výkonu, koncentrácie a výdrže. Ich hlavnou funkciou je pripraviť a naštartovať organizmus po fyzickej a psychickej stránke na náročný tréning. Stimulanty dokážu povzbudiť myseľ a nabudiť telo. Predovšetkým pre súťažného kulturistu sú stimulanty nevyhnutnou súčasťou suplementácie.

JACOB PRE-WORKOUT 300g

JACOB PRE-WORKOUT od spoločnosti MyBody je komplexná predtréningovka, ktorá využíva najnovšiu generáciu transportérov oxidu dusnatého pre maximálne napumpovanie a nabudenie pred výkonom. Tento produkt je prevratnou novinkou v oblasti predtréning..

15,90€

JACOB PRE-WORKOUT 600g

JACOB PRE-WORKOUT od spoločnosti MyBody je komplexná predtréningovka, ktorá využíva najnovšiu generáciu transportérov oxidu dusnatého pre maximálne napumpovanie a nabudenie pred výkonom. Tento produkt je prevratnou novinkou v oblasti predtréning..

24,90€

AKG PUMP ARGININE 120 caps.

AKG PUMP ARGININE od spoločnosti MyBody patrí medzi výnimočné doplnky výživy, ktoré obsahujú aminokyselinu L-Arginin s unikátnou úlohou v ľudskom organizme.Tento produkt zvyšuje hladinu NO, takže zvyšuje prietok krvi do svalov, zúčastňuje sa tvo..

11,90€

100% PURE ARGININE 250g

100% PURE ARGININE od spoločnosti MyBody patrí medzi výnimočné doplnky výživy, ktoré obsahujú aminokyselinu L-Arginin s unikátnou úlohou v ľudskom organizme.Tento produkt zvyšuje hladinu NO, takže zvyšuje prietok krvi do svalov, zúčastňuje sa tv..

16,90€

TRIBULUS TERRESTRIS 90% 120 tbl.

TRIBULUS TERRESTRIS 90% od spoločnosti MyBody je kvalitný prírodný stimulant, ktorý obsahuje najvyššiu koncentráciu účinnej látky 90%.Tribulus Terrestris je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov. Tento..

11,90€

ACTIVE TAURINE 120 caps. Sale
-25% off
-25% off

ACTIVE TAURINE 120 caps.

ACTIVE TAURINE od spoločnosti MyBody je vhodný pre stimuláciu organizmu pri fyzickej alebo psychickej námahe.ACTIVE TAURINE pôsobí ako stimulant mozgovej činnosti, čím spôsobuje oddiaľovanie pocitu únavy pri intenzívnom cvičení, zvyšuje koncentráciu ..

9,90€7,90€

CAFFEINE ULTRA RAPID 100 tbl.

CAFFEINE ULTRA RAPID od spoločnosti MyBody je výrobok s najvyšším povoleným obsahom kofeínu až 200 mg v jednej tablete.Tento produkt je prírodný predtréningový stimulant, ktorý zvyšuje výkonnosť vytrvalostných športovcov a znižuje bolesť svalov...

9,90€

2800 BETA ALANINE 120 caps. Sale
-40% off
-40% off

2800 BETA ALANINE 120 caps.

2800 BETA ALANINE od spoločnosti MyBody je účinný predtréningový stimulant získavaný z prírodných zdrojov.Tento produkt je určený na zvýšenie vytrvalosti pri výkone, zníženie celkovej únavy a zvýšenie aeróbnej kapacity. 2800 BETA ALANINE je veľm..

13,90€9,90€

PURE BETA ALANINE 200g

PURE BETA ALANINE od spoločnosti MyBody je účinný predtréningový stimulant získavaný z prírodných zdrojov.Tento produkt je určený na zvýšenie vytrvalosti pri výkone, zníženie celkovej únavy a zvýšenie aeróbnej kapacity. PURE BETA ALANINE je veľm..

14,90€

Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)