Gainery a sacharidy

Gainery sú výživové doplnky slúžiace na rýchly nárast svalovej hmoty, ktoré sa vyznačujú zvýšeným obsahom sacharidov. Obľúbené sú hlavne medzi začiatočníkmi, ktorých cieľom je zvýšenie telesnej hmotnosti, ale využívajú sa aj v profesionálnej kulturistike ako zdroj kvalitných sacharidov, minerálov a bielkovín. Gainery značky Extreme&Fit sa vyznačujú výbornou chuťou, rozpustnosťou a zložením. Sacharidy tiež známe ako cukry sú najrýchlejším zdrojom energie pre svaly a mozog. Rozdeľujeme ich na jednoduché cukry (monosacharidy) a zložené cukry (polysacharidy). Tento doplnok výživy telo využíva na doplnenie glykogénu vo svaloch a pečeni. Správne načasovanie môže výrazne ovplyvniť výkon športovca, ale aj celkové zdravia jedinca. 

GAINER ULTRAMASS 2500g

GAINER ULTRAMASS od spoločnosti MyBody je momentálne jeden z najúčinnejších gainerov na slovenskom trhu. Známy je výbornou chuťou a cenou.Spoločnosť MyBody dbá, aby jej produkty boli vyrobené len z vysoko kvalitných surovín. GAINER ULTRAMASS je ..

23,90€

GLUCOSE MAX 1000g

GLUCOSE MAX od spoločnosti MyBody je okamžitý zdroj energie pre organizmus. Je určená pre všetkých ľudí, ktorí nadmerne fyzicky alebo psychicky zaťažujú svoj organizmus.Glukóza je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktor..

4,50€

MALTODEXTRIN 1000g

MALTODEXTRIN od spoločnosti MyBody je produkt pre fyzicky aktívnych ľudí na zvýšenie energetického príjmu.MALTODEXTRIN sú enzymaticky štiepené škroby, ktoré nespôsobujú zažívacie ťažkosti, ako napr. pri podávaní rovnakého množstva gluk..

4,50€

Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)