Jednoručné činky

Činka aerobic Spartan 1kg - chróm Sale
22% off
22% off

Činka aerobic Spartan 1kg - chróm

- precízne spracovanie - atraktívny desing - protišmykové vrúbkovanie rukoväte zaisťujúce maximálnu stabilitu činky v ruke - silná chrómová vrstva odolná proti vlhkosti a potu - hmotnosť: 1 kg- cena za 1 kus..

3,49€4,50€

Činka aerobic Spartan 2kg - chróm Sale
7% off
7% off

Činka aerobic Spartan 2kg - chróm

- precízne spracovanie - atraktívny desing - protišmykové vrúbkovanie rukoväte zaisťujúce maximálnu stabilitu činky v ruke - silná chrómová vrstva odolná proti vlhkosti a potu - hmotnosť: 2 kg- cena za 1 kus..

6,99€7,50€

Činka aerobic Spartan 3kg - chróm Sale
9% off
9% off

Činka aerobic Spartan 3kg - chróm

- precízne spracovanie - atraktívny desing - protišmykové vrúbkovanie rukoväte zaisťujúce maximálnu stabilitu činky v ruke - silná chrómová vrstva odolná proti vlhkosti a potu - hmotnosť: 3 kg- cena za 1 kus..

9,90€10,90€

Činka aerobic Spartan 4kg - chróm Sale
13% off
13% off

Činka aerobic Spartan 4kg - chróm

- precízne spracovanie - atraktívny desing - protišmykové vrúbkovanie rukoväte zaisťujúce maximálnu stabilitu činky v ruke - silná chrómová vrstva odolná proti vlhkosti a potu - hmotnosť: 4 kg- cena za 1 kus..

13,49€15,49€

Činka Kettle Bell Spartan 4kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 4kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou alebo..

8,80€

Činka Kettle Bell Spartan 8kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 8kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou alebo..

17,40€

Činka Kettle Bell Spartan 12kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 12kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou aleb..

25,40€

Činka Kettle Bell Spartan 16kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 16kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou aleb..

34,80€

Činka Kettle Bell Spartan 20kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 20kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou aleb..

42,70€

Činka Kettle Bell Spartan 24kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 24kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou aleb..

49,80€

Činka Kettle Bell Spartan 28kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 28kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou aleb..

58,80€

Činka Kettle Bell Spartan 32kg

Popis pre Činka Kettle Bell Spartan 32kgJe vhodná pre začiatočníkov i pre pokročilých športovcov pre rozvoj sily. Môže sa používať ako jednotlivo, tak i v páre. - čierne závažia so špeciálne vytvarovanou rúčkou pre optimálny tréning- činkou aleb..

66,80€

Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)